Dubai vizesi – Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi

Dubai vizesi

Dubai vizesi – Birleşik Arap Emirlikleri için nasıl vize  alınır ?, gerekli belgeler nelerdir ? bütün bunların cevabı ilkvize‘de

 

Dubai vizesi –Birleşik Arap Emirlikleri vizesi için gerekli Belgeler;

 

 Dubai vizesi için gerekli belgeler nedir ? yapmanız gerekenleri bilmiyor musunuz ? öncelikli olarak  pasaportun resimli sayfasının net bir fotoğrafını çekip mail, Whatsapp yada web sitemiz üzerinden bize göndermeniz yeterlidir. Yalnız dikkat edilmesi gereken önemli husus Pasaportunuzun son geçerlilik tarihi en az 6 aydan fazla olmalıdır. Dubai onayı için pasaportunuzun görüntüsü bize ulaşır ulaşmaz gerekli işlemleri tamamlayıp başvurunuzu tamamlıyoruz.

 

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin…

Bize +(90) 544 761 58 99 bu numaradan yada watshapp iconuna tıklayarak iletişime geçebilirsiniz

 

Dubai Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

Birleşik Arap Emirlikleri vizesi, Dubai göçmenlik ve vize ofisi tarafından verilen barkotlu elektronik bir onay türüdür. vize başvurusu yapacak olan yolcular, Birleşik Arap Emirlikleri Ankara Büyükelçiliği ve İstanbul Başkonsolosluğuna değil, yetkili seyahat acenteleri aracılığı ile başvurularını yapabilirler. Dilerseniz tüm  onay başvurularınız için sizin adınıza vize başvurunuzu bizler İlkvize olarak yapalım ve sonuçlandıralım. İlkvize; onay başvurularınızı 24 saatte sonuçlandırmaktadır.

 

Dubai göçmenlik ve vize ofisi, Birleşik Arap Emirlikleri vize yönetmeliğindeki anlaşmaya göre Dubai’ye seyahat edecek olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Umuma Mahsus yani bordo pasaporta sahip olan yolcuların Birleşik Arap Emirlikleri’ne yapacakları seyahatleri öncesinde 7 emirliği kapsayan  vizeyi alma zorunluluğu bulunmaktadır. Fakat Hususa   Mahsus-Yeşil Pasaport, Hizmet-Gri Pasaport ve Diplomatik-Siyah Pasaportlarından birisine sahip olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının 180 gün içerisinde 90 günü aşmamak şartı ile Dubai seyahatleri veya 7 emirlikten birisi için vizeyi almalarına gerek yoktur. Yabancılar, Türkiye’den,  başvurusu yapacaklar ise oturum izni kartı veya çalışma izni kartının sürelerinin en az 6 ay kalmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde yenilemeleri şarttır.

Avrupa vizeleri için Tıklayın

Asya vizeleri için Tıklayın

Bizi Facebookta ‘da Takip edin