Dubai Vizesi

BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ VİZESİ – DUBAİ VİZESİ

 

Birleşik Arap Emirlikleri vizesi – Dubai vizesi için gerekli Belgeler;

 

Pasaportun resimli sayfasının net bir fotoğrafını çekip mail, Whatsapp yada web sitemiz üzerinden bize göndermeniz yeterlidir. Yalnız dikkat edilmesi gereken önemli husus Pasaportunuzun son geçerlilik tarihi en az 6 aydan fazla olmalıdır. Dubai vizesi için pasaportunuzun görüntüsü bize ulaşır ulaşmaz gerekli işlemleri tamamlayıp başvurunuzu tamamlıyoruz.

 

Detaylı bilgi için arayın…

 

Dubai Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

Birleşik Arap Emirlikleri vizesi, Dubai göçmenlik ve vize ofisi tarafından verilen barkotlu elektronik bir vize türüdür. Dubai vizesi başvurusu yapacak olan yolcular, Birleşik Arap Emirlikleri Ankara Büyükelçiliği ve İstanbul Başkonsolosluğuna değil, yetkili seyahat acenteleri aracılığı ile başvurularını yapabilirler. Dilerseniz tüm Dubai vizesi başvurularınız için sizin adınıza vize başvurunuzu bizler İlkvize olarak yapalım ve sonuçlandıralım. İlkvize; vize başvurularınızı 24 saatte sonuçlandırmaktadır.

 

Dubai göçmenlik ve vize ofisi, Birleşik Arap Emirlikleri vize yönetmeliğindeki anlaşmaya göre Dubai’ye seyahat edecek olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Umuma Mahsus yani bordo pasaporta sahip olan yolcuların Birleşik Arap Emirlikleri’ne yapacakları seyahatleri öncesinde 7 emirliği kapsayan Dubai vizesi alma zorunluluğu bulunmaktadır. Fakat Hususa   Mahsus-Yeşil Pasaport, Hizmet-Gri Pasaport ve Diplomatik-Siyah Pasaportlarından birisine sahip olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının 180 gün içerisinde 90 günü aşmamak şartı ile Dubai seyahatleri veya 7 emirlikten birisi için Dubai vizesi almalarına gerek yoktur. Yabancılar, Türkiye’den, Dubai vizesi başvurusu yapacaklar ise oturum izni kartı veya çalışma izni kartının sürelerinin en az 6 ay kalmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde yenilemeleri şarttır.