Hakkımızda

Hakkımızda

En iyi hizmet veren firmalar arasında siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten memnuniyet duyuyoruz…

Misafirlerimiz bizi hizmetimiz için tercih etmekte…

Mutlu Müşteriler

9 yıllık tecrübemiz, bilgi birikimimiz ve müşterilerimize verdiğimiz güvenle hizmetinizdeyiz…

Hızlı Randevu

7/24 hizmetinizdeyiz bize her zaman ulaşabilirsiniz

İlkvize Çalışma Şekli ve Hizmeti

İLKVİZE, 9 yıllık tecrübesiyle misafirlerine en iyi hizmeti vermek, verilen kaliteli hizmete istinaden en iyi fiyatları sunmak amacıyla kurulmuştur.
İLKVİZE konsolosluklardaki farklı prosedür ve bürokratik süreçleri işlemektedir. Vize başvuru prosedürlerini sektördeki tecrübesiyle profesyonel ve en hızlı bir şekilde başvuru dosyanızı hazırlayıp, en yakın randevu tarihini en hızlı şekilde alınmasını sağlayarak sizi yorucu işlemlerle uğraştırmamaktadır. Gerektiği durumlarda talebiniz üzerine seyahat organizasyonlarınızı da yaparak vize başvurunuz eksiksiz evraklarla doğru şekilde ilgili konsolosluğa yapılmaktadır.
İLKVİZE kalite, güven, memnuniyet çerçevesinde ve ayrıca sizden gelen yorum, şikâyet ve değerlendirmeleri, beğenileri dikkate alarak sürekli kendini geliştirmektedir.

Hakkımızda

İlkvize Hakkında

Türkiye’nin önde gelen seyahat kuruluşu olan İlk vize, yurt içinde binlerce seyahat, organizasyon ve pazarlamalarını güvenle gerçekleştirmektedir.
vizyonumuz ülke genelinde hizmet veren vize, seyahat organizasyon firmaları arasında; en iyi, yenilikçi, özgün, bu sektörde en çok beğenilen ve tercih edilen firmalardan biri olmaktır.
İlk vize; geniş kitlelere hitap eden, sektör ve pozisyon olarak tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimize hizmet vermekte olan bir seyahat firmasıdır. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek için Facebook adresimizden takip edebilirsiniz.
“Binlerce kilometrelik bir yolculuk bile tek bir adımla başlamak zorundadır.“
Keyifli seyahatleriniz olsun…

Hakkımızda

Profesyonel Çalışanları Ve Hızlı Hizmet

Kurulduğu günden beri Amerika’dan Asya’ya, Avrupa’dan Afrika’ya dünya geneli vize işlemlerinde müşterilerine en hızlı, doğru ve güvenilir şekilde rehber olmayı hedeflemektedir.
Misyonumuz, aynı zamanda güvenli, yüksek kaliteli seyahat ve vize işlemleri sürecini planlı, programlı, profesyonel bir şekilde müşterilerimizle sunmaktır.
İLKVİZE, hizmet sektöründe yenilikçi bir firma statüsüne sahip olup, yurt içinde vize ve seyahat hizmetleri vermektedir.
İLKVİZE, kurulduğu yıldan itibaren hızlı şekilde büyüyerek seyahat sektöründeki tecrübeli altyapısı ile birçok başarıya imza atmaya devam etmektedir.

Hakkımızda

Kalitemizi Değerlendiren Müşteri Yüzdesi

Yılların tecrübesi ve bilgi birikimimizle müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her alanda profesyonel ekibimizle memnuniyet ile hizmet etmekteyiz.

Profesyonel Hizmet

100%

Güvenli hizmet

100%

Konfor ve kaliteli hizmet

100%

Hızlı Sonuçlandırma

100%

Bizlerle iletişime geçmek için Tıklayın